استاد دوره

رضا کیانیان

بازیگری تئاتر و سینما

1
تعداد ترم
10
تعداد جلسه
1
جلسه در هفته
2
ساعت در هر جلسه
تاریخ شروع:
تاریخ پایان:
شنبه 18:00 20:00
مرا در لیست رزرو قرار بده
لطفا برای اطلاع از تاریخ ثبت نام بعدی، این دوره را رزرو نمایید.
روش های پرداخت
واریز وجه به شماره کارت
5022-2970-0010-1878
به نام موسسه هنر فردا
واریز وجه به شماره حساب
315.110.14086821.1
به نام موسسه هنر فردا
پرداخت حضوری در موسسه هنر فردا از طریق کارت خوان
ده فیلم ده تجربه

ده فیلم ده تجربه

به روایت هنرمند
"به روایت هنرمند" یک مجموعه کارگاه‌های آموزشی است که به منظور معرفی تجربیات هنرمندان شاخص ایران در عرصه های مختلف هنرهای تجسمی و نمایشی برگزار می‌شود. در خلال این کارگاه، هنرمندان برجسته در حوزه‌های مختلف به تشریح آراء و تحلیل تجربیات خویش پرداخته و در خصوص شیوه و الگوی هنری کار خویش بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

محتوای دوره

کارگاه تجربه در نقش: ده فیلم ده تجربه

این کارگاه به منظور بررسی تجربیات حرفه‌ای بازیگری و چگونگی خلق کاراکتر و رسیدن به نقش در ده تجربه شاخص سینمایی و تلویزیونی رضا کیانیان برگزار می‌گردد.

رضا کیانیان یکی از مطرح‌ترین بازیگران ایران است که توانایی زیادی در اجرای نقش‌های متفاوت دارد‌ و نقش‌هایش برآمده از دانش، مهارت و سال‌ها تجربه در فعالیت هنری و سینمایی‌ است. این کارگاه بر آن است تا ده اثر شاخص وی را مورد بررسی قرار داده و چگونگی تحلیل نقش و کاراکترهای مهمی که وی در سینما و تلویزیون خلق کرده را تشریح نماید. در هر جلسه هنرجویان ضمن بهره‌گیری از توضیحات استاد پیرامون شرایط و مراحل تحلیل شخصیت و خلق نقش و بررسی جوانب مختلف تجربه‌های ایشان در جهت نیل به ایفای موفق و تأثیرگذار نقش، می‌توانند دریافت خود از تجربه ایشان را مورد بحث و گفتگو قرار دهند.

دوره های مرتبط

کارگاه اجرا

10 جلسه 30 ساعت
تاریخ شروع: